KONST / Litografier / Färglitografi 12713101
nr 1271 3101
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, "Cyklist på Slussen". Signerad, numrerad 2/250, bladets mått: 66x55 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:10:15
26/8 15:02:28
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm